Svetainių projektavimas

Svetainių projektavimas - tai aiškus tikslų, struktūros, reikalavimų išdėstymas. Labai svarbu prieš pradedant svetainės kūrimo darbus viską išsiaiškinti, aptarti. Dažniausiai daroma klaida - skubama, neturint galutinės vizijos, pradedami darbai, t.y. "lipdoma" svetainė. Neretai vėliau paaiškėja, kad sukurtas pagrindas nebetinka naujoms funkcijoms, tenka viską perdaryti iš naujo. Taip švaistomi tiek  laiko, tiek finansiniai resursai.

 

Būtina aptarti

1. Kam reikalinga svetainė? Ko iš jos tikiuosi? (ar tik kaip "vizitinė kortelė", ar pateikti produkciją, ar palaikyti ryšį su klientais ir pan.)

2. Kas svarbiau - dizainas, įvaizdžio formavimas ar informacijos pateikimas? (pagal tai parenkamas minimalistinis stilius informacinei svetainei, ar grafinis / flash  technologijos reprezentacinei svetainei).

3. Kas bus mano lankytojai? (pagal tai  nusprendžiama  ar reikalingos bus užsienio kalbos, kaip pateikti medžiagą ir t.t.)

4. Ar planuoju ateityje plėsti, papildyti svetainę? (pagal tai gali būti numatomos vietos reklamai, paruošiama funkcionalumo papildymui ir pan.)

 

Tai tik keletas klausimų, kurie padeda užsakovui bei vykdytojui geriau  suprasti vienas kitą.  Užsakant svetainę - projektą paruošiu nemokamai*!

* priklauso nuo užsakymo apimties.

Kaina

Sutartinė


Paslaugos >> Svetainių projektavimas