Informacijos talpinimas

Informacijos talpinimas - tekstų, nuotraukų, lentelių patalpinimas Jūsų svetainėje. Labai dažnai  sukūrus svetainę parašoma "informacija ruošiama" ir toks puslapis ilgam užšaldomas. Toks tinklalapis neinformatyvus, nesudomins lankytojų ir  praktiškai iš jo jokios naudos. Todėl jei neturite laiko, rekomenduoju užsakyti informacijos talpinimo paslaugą. Padėsiu paruošti ir apdoroti turimą medžiagą. Tekstų redagavimos, vertimo paslaugos. Sutvarkytus tekstus tvarkingai sukelsiu  į svetainę. Nemažai užsakovų daro klaidą ir kopijuoja tekstus tiesiai iš Word'o. Nors dauguma teksto redaktorių turi valymo funkciją, bet ne visada pavyksta  sklandžiai išvalyti "šiukšles", išsikraipo stilius. Todėl reikia tekstą išgryninti, pvz. perkeliant į Notepad programėlę.

Labai svarbu tinkamai paruošti nuotraukas, sumažinti iki reikiamo  dydžio, jei reikia - iškirpti, uždėti pavadinimą ir pan. Nuo to priklauso svetainės veikimo greitis. Negalima kelti nuotraukų tiesiai iš fotoaparatų arba reikia pasinaudoti teksto redaktoriaus sumažinimo funkcija.

Lentelių įkėlimas reikalauja daug kruopštaus darbo. Galima padaryti kaip paveiksliuką ir taip įkelti. Tačiau tokios informacijos nenuskaitys Google paieškos sistemos, prarasite dalį lankytojų.

Kaina

Kaina priklauso nuo informacijos kiekio ir sudėtingumo.


Aš galiu padėti sukelti tekstus į Jūsų svetainę, juos sutvarkyti, kad svetainė būtų graži ir tvarkinga!


Paslaugos >> Informacijos talpinimas